Korzyści zdrowotne

Share Button
Podaruj swojemu ulubieńcowi odżywczą doskonałość tkwiącą w wysoko-mięsnych karmach ZiwiPeak, które stanowią odpowiednik diety, jaką przewidziała dla niego natura. Z pewnością pokocha ten smak i odniesie z nich prawdziwy zdrowotny pożytek.

  DOSKONAŁA KONDYCJA, WITALNOŚĆ I ENERGIA
Karmy ZiwiPeak odpowiadając idealnie diecie zgodnej z naturą psa i kota, wywierają dobroczynny wpływ na ich ogólny stan zdrowia, samopoczucie i wygląd: zwierzęta mają błyszczące oczy, zdrową skórę i lśniącą sierść, zdrowe dziąsła, zdrowe stawy oraz niespożyte pokłady energii i witalności.

  UTRZYMANIE PRAWIDŁOWEJ MASY CIAŁA

Dieta ZiwiPeak – idealnie zbilansowana, bezzbożowa oparta na mięsie i wyłącznie naturalnych składnikach, wymaga spożywania przez zwierzę mniejszej ilości pożywienia, co pozwala utrzymać prawidłową masę jego ciała, chroniąc go tym samym przed niebezpiecznymi dla zdrowia skutkami otyłości.

  IDEALNE TRAWIENIE

Karmy ZiwiPeak są idealnie dostosowane do układu trawiennego drapieżników jakim jest i kot i pies. Dzięki zawartości wyłącznie naturalnych składników są przyswajalne przez organizm aż w 95%, co sprawia że zwierzęciu nie dolegają wzdęcia, zmniejsza się także ilość i częstotliwość wypróżnień

  ZDROWE STAWY

Produkty ZiwiPeak zawierają zielone małże nowozelandzkie oraz tkankę łączną z dziczyzny, która zapewnia podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy. Oba składniki stanowią wyjątkowo odżywcze wsparcie dla stawów, dając im ochronę na całe lata.

  STOP ALERGIOM

Produkty ZiwiPeak nie zawierają zbóż, konserwantów, wypełniaczy, barwników – czyli najczęstszych substancji wywołujących stany zapalne skóry i alergie. W 100% naturalna karma i smakołyki ZiwiPeak pomagają złagodzić lub nawet wyeliminować gromadzenie się alergenów, do którego mogło dojść jeśli Twój zwierzak uprzednio przez dłuższy czas żywiony był karmami zawierającymi zboża, barwniki, konserwanty lub wypełniacze.

  ZDROWY i ŚWIEŻY ODDECH

Wiadomo, że świeży oddech świadczy o zdrowiu naszego pupila. 100% naturalne karmy, smakołyki i żuwaki ZiwiPeak to gwarancja zdrowych zębów i dziąseł u psa i kota, a także pewność braku problemów z zaleganiem ciężkostrawnego, fermentującego pokarmu w żołądku.