Share Button

CELEM ZIWIPEAK JEST DOSTARCZANIE ZWIERZĘTOM NATURALNYCH PRODUKTÓW O NAJWYŻSZEJ WARTOŚCI ODŻYWCZEJ


Dziko żyjące psy lub koty nie podkradają płatków kukurydzianych i nie polują na chipsy ziemniaczane! Dlaczego? Bowiem zarówno koty, jak i psy to drapieżniki.

Dla osiągnięcia optymalnego zdrowia, procesy przemiany materii zachodzące w organizmie kota i psa wymagają diety z przewagą mięsa.
Skład diety opartej na karmach ZiwiPeak został starannie zbilansowany przez lekarzy weterynarii i ekspertów ds. żywienia zwierząt, w celu zapewnienia zwierzętom podaży odpowiednich składników odżywczych i witamin oraz minerałów, zgodnej z ich zapotrzebowaniem żywieniowym i w oparciu tylko o naturalne składniki.

W produktach ZiwiPeak połączono więc produkty mięsne z innymi naturalnymi składnikami, by osiągnąć dietę, która będąc zgodną z biologią i naturą psa i kota, tym samym będzie najkorzystniej wpływać na zdrowie i kondycję naszych zwierząt.

Białko znajdujące się w karmach ZiwiPeak pochodzi ze najcenniejszych źródeł o najwyższej biodostępności – tj. z mięsa zwierząt. W przeciwieństwie do białek roślinnych, białka zwierzęce są przez kota i psa lepiej trawione, lepiej przyswajalne i dostarczają ich organizmom niezbędny arsenał aminokwasów i składników odżywczych.

Współczesna nauka i dietetyka zwierzęca, mając na uwadze zdrowie i dobrostan naszych zwierząt towarzyszących, podkreśla z całą mocą że najważniejszą cechą właściwego, biologicznie odpowiedniego odżywiania psa i kota jest zapewnienie im w codziennej diecie wysokiej jakości protein, które pochodzą z wysokogatunkowego mięsa.

KARMY ZIWIPEAK to:

  •  wysokogatunkowe hypoalergiczne mięso i cenne podroby (bez produktów ubocznych)
  •  mięso zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, pozbawione hormonów, antybiotyków i innych zanieczyszczeń chemicznych
  •  tylko 100% naturalne składniki z najczystszego regionu świata (z organicznych i ekologicznych hodowli i upraw)
  •  śladowy dodatek roślin, które zgodnie z naturalną dietą drapieżników, występować powinny w ilościach śladowych by dostarczyć organizmowi niezbędnych prebiotyków oraz dopełnić wachlarz minerałów.
  •  brak zawartości zbóż, wypełniaczy, glutenów, produktów ubocznych, sztucznych barwników i konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu
  •  unikalny proces produkcji, który utrzymuje cenne składniki odżywcze nie niszcząc ich podczas obróbki

ZiwiPeak dzięki swojemu wyjątkowemu składowi i zawartości wyłącznie wysokostrawnych naturalnych składników doceniany jest przez ekspertów ds. żywienia zwierząt towarzyszących, hodowców oraz właścicieli psów i kotów. Niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w międzynarodowych rankingach karm, zdobywając najwyższe światowe oceny jakości i entuzjastyczne rekomendacje. SPRAWDŻ OCENĘ EKSPERTÓW