„Good Dog” – smakołyki dla psa

Share Button
Hypoalergiczne, w 100% z naturalnych, nowozelandzkich składników. Składniki nie przetwarzane w wysokich temperaturach – suszone delikatnym strumieniem powietrza. Bez zbóż, wypełniaczy, barwników, konserwantów, soli, cukru, produktów ubocznych. Smakołyki ZiwiPeak są odpowiednie dla psów na dowolnym etapie ich życia – zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych.

w 100% NATURALNE – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

95% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

NIE PRZETWARZANE W WYSOKICH TEMPERATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. więcej o procesie produkcji

KORZYŚCI ZDROWOTNE: Smakołyki ZiwiPeak podawane wraz z karmą ZiwiPeak pomagają złagodzić lub wyeliminować gromadzenie się alergenów, do którego mogło dojść jeśli Twój pies uprzednio żywiony był przez dłuższy czas karmami zawierającymi zboża, barwniki, konserwanty lub wypełniacze.Smakołyki ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na:

  •  osiągnięcie właściwego zachowania
  •  energię i witalność
  •  ogólne dobre samopoczucie
  •  doskonałe trawienie
  •  zdrową skórę i sierść
  •  złagodzenie nieświeżego oddechu i wzdęć

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

  • Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

SKŁAD: (zawartość mięsa min. 95%): mięso wołowe, lecytyna, inulina (cykoria), olej rybny, pietruszka

Analiza:

Białko surowe34%
Tłuszcze surowe16%
Błonnik surowy3%
Wilgotność15%
Popiół11%
SKŁAD: (zawartość mięsa min. 95%): Dziczyzna – mięso, lecytyna, inulina (cykoria), olej rybny, pietruszka

Analiza:

Białko surowe28%
Tłuszcze surowe25%
Błonnik surowy4%
Wilgotność15%
Popiół9%

Smakołyki ZiwiPeak nie są przeznaczone do podawania w zastępstwie codziennej karmy i powinny pełnić rolę „nagrody” w trakcie treningu. Smakołykami ZiwiPeak należy częstować psa okazjonalnie w celu nagrodzenia dobrego zachowania, pamiętając jednocześnie o zmniejszeniu ilości podawanych oprócz nich innych pokarmów.