Daily Dog – suszona powietrzem karma z dziczyzny

Suszona powietrzem pełnowartościowa hipoalergiczna karma z dziczyzny. W 100% naturalna, bez zbóż, alergenów, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów i produktów ubocznych. Zawartość mięsa 90%, przyswajalność 95% (!) Biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie zbilansowana. Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM. Najwyższe oceny eksperckie międzynarodowego rankingu karm: 5*/5* www.dogfoodadvisor.com

Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości  dziczyzny (90%) – doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Dog’ z dziczyzną  to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych (4%) korzystnie wpływa na kondycję stawów. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych o najwyższej klasie przydatności do spożycia przez człowieka. Twój pies pokocha jej smak!

w 100% NATURALNA, 95% PRZYSWAJALNOŚCI, 90% HIPOALERGICZNEGO MIĘSA
nie przetwarzana w wysokich temperaturach – składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika, jakim jest pies. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego. Charakteryzująca się dużą zawartością mięsa i małą ilością węglowodanów, w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

DZICZYZNA: doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hypoalergiczne ( wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

PODROBY (wątroba, serce, nerki): Narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

KORZYŚCI ZDROWOTNE: Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa. (link)

  •  Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
  •  Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejsza ilością i częstotliwością wypróżnień
  •  Utrzymanie prawidłowej masy ciała
  •  Zdrowa skóra i lśniąca sierść
  •  Zdrowe zęby i dziąsła
  •  Zdrowe stawy
  •  Codzienna energia i witalność

ZALETY

W 100% NATURALNA – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Znane na całym świecie nowozelandzkie mięso jagnięce wykorzystywane także w karmach ZiwiPeak – pochodzi tylko z młodych jagniąt (nie z owiec!). Posiada certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i jest całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA –  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci. więcej o chelatach

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMPERATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. więcej o procesie produkcji

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

Spełnia najwyższe  normy i standardy żywieniowe  AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

  • Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.
  • Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

Dostępne w opakowaniach: 5 kg, 1 kg

(zawartość mięsa min. 90%): dziczyzna – mięso, dziczyzna- wątroba, dziczyzna- żołądki, dziczyzna-serca i nerki,  nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina,  D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1    Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.
ANALIZA GWARANTOWANA
białko min. 34 %
tłuszcz min. 26 %
błonnik max. 1.6 %
wilgotność max. 15 %
popiół max. 8 %
TYPOWA ANALIZA
białko surowe 36 %
tłuszcz surowy 32 %
błonnik 1.4 %
wilgotność 13 %
popiół 7 %
węglowodany 10.6 %
kalorie 4351 kcal/kg
glukosamina 1910 mg/kg
chondroityna 906 mg/kg
MINERAŁY
wapno 2.3 %
fosfor 1.6 %
potas 0.66 %
sód 0.31 %
chlorki 0.47 %
magnez 0.10 %
żelazo 223 mg/kg
miedź 19.5 mg/kg
mangan 42.6 mg/kg
cynk 141 mg/kg
jod 8.9 mg/kg
selen 0.29 mg/kg
molibden 0.33 mg/kg
WITAMINY
wit.A 64700 IU/kg
wit.D 676 IU/kg
wit. E 218 IU/kg
wit. B1 (tiamina) 2.46 mg/kg
wit.B2 (ryboflawina) 30.2 mg/kg
wit. B5 (kwas pantolenowy) 27.7 mg/kg
wit.B3 (niacyna) 93.6 mg/kg
wit. B6 (pirydoksyna) 2.65 mg/kg
wit. B9 (kwas foliowy) 0.813 mg/kg
wit.B7 (biotyna) 0.17 mg/kg
wit. B12 0.185 mg/kg
cholina 3370 mg/kg
Aminokwasy
arginina 2.11 %
histydyna 1.017 %
izoleucyna 1.07 %
leucyna 2.42 %
lizyna 1.818 %
metionina 0.567 %
fenyloalanina 1.24 %
treonina 1.36 %
tryptofan 0.33 %
walina 1.52 %
cysteina 0.25 %
tyrozyna 0.85 %
tauryna 0.21 %
kwas asparaginowy 2.89 %
seryna 1.35 %
kwas glutaminowy 4.57 %
prolina 1.98 %
glicyna 2.88 %
alanina 2.3 %
Kwasy tłuszczowe
Omega-3 3.1 %
EPA 0.45 %
DHA 0.35 %
ALA 2.2 %
Omega-6 9.1 %
kwas linolowy 8.3 %
kwas arachidonowy 0.3 %
kwas oleinowy 20.3 %