Daily Dog – suszona powietrzem karma z dziczyzny i ryby

Share Button
Suszona powietrzem pełnowartościowa hypoalergiczna karma z dziczyzny. W 100% naturalna, bez zbóż, alergenów, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów i produktów ubocznych. Zawartość mięsa 90%, przyswajalność 95% (!) Biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie zbilansowana. Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM. Najwyższe oceny eksperckie międzynarodowego rankingu karm: 5*/5* www.dogfoodadvisor.com

Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości  dziczyzny – doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka (78%) oraz bogatego w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe (EPA, DHA) mięsa miruny (12%), cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Dog’ z dziczyzną i miruną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych (4%) korzystnie wpływa na kondycję stawów. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych o najwyższej klasie przydatności do spożycia przez człowieka. Twój pies pokocha jej smak!

w 100% NATURALNA, 95% PRZYSWAJALNOŚCI, 90% HIPOALERGICZNEGO MIĘSA
nie przetwarzana w wysokich temperaturach – składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika, jakim jest pies. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego. Charakteryzująca się dużą zawartością mięsa i małą ilością węglowodanów, w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

DZICZYZNA: doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hypoalergiczne ( wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

RYBA: Miruna uznawana jest za doskonałe nowe źródło białka, dodatkowo o właściwościach hipoalergicznych. Jest również wspaniałym źródłem niacyny i witaminy B12. Cała ryba to nie tylko cenne porcje mięsne, ale także inne składniki odżywcze – w tym naturalne węglowodany, witaminy i minerały, kwasy tłuszczowe, aminokwasy, GAG w naturalnym stanie i proporcjach. Unikalna technologia przetwarzania stosowana przez ZiwiPeak pomaga w zachowaniu tych wartości odżywczych w produkcie końcowym. Miruna zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Jednym z głównych powodów wybrania miruny – jest wysoka zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych: EPA i DHA, znanych ze swoich bezpośrednich właściwości przeciwzapalnych oraz korzystnego wpływu na regulację mechanizmu odpowiedzi immunologicznej.

PODROBY (wątroba, serce, nerki): Narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

KORZYŚCI ZDROWOTNE: Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa. (link)

  •  Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
  •  Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejsza ilością i częstotliwością wypróżnień
  •  Utrzymanie prawidłowej masy ciała
  •  Zdrowa skóra i lśniąca sierść
  •  Zdrowe zęby i dziąsła
  •  Zdrowe stawy
  •  Codzienna energia i witalność

ZALETY

W 100% NATURALNA – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Znane na całym świecie nowozelandzkie mięso jagnięce wykorzystywane także w karmach ZiwiPeak – pochodzi tylko z młodych jagniąt (nie z owiec!). Posiada certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i jest całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA –  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci. więcej o chelatach

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMPERATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. więcej o procesie produkcji

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

Spełnia najwyższe  normy i standardy żywieniowe  AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

  • Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.
  • Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

Dostępne w opakowaniach: 5 kg, 1 kg

(zawartość mięsa min. 78%, zawartość ryby min.12%): dziczyzna – mięso, dziczyzna – wątroba, dziczyzna – żołądki, dziczyzna-serca i nerki, ryby,  nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina,  D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1    Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.
ANALIZA GWARANTOWANA
białko min.34%
tłuszcz min.26%
błonnik max.1.8%
wilgotność max.15%
popiół max.8%
TYPOWA ANALIZA
białko surowe38%
tłuszcz surowy30%
błonnik1.6%
wilgotność13%
popiół7%
węglowodany10,4%
kalorie4296kcal/kg
glukosamina1910mg/kg
chondroityna906mg/kg
MINERAŁY
wapno2.1%
fosfor1.21%
potas0.71%
sód0.48%
chlorki0.46%
magnez0.11%
żelazo193mg/kg
miedź17.3mg/kg
mangan40.8mg/kg
cynk138mg/kg
jod9.5mg/kg
selen0.29mg/kg
molibden0.33mg/kg
WITAMINY
wit.A64700IU/kg
wit.D676IU/kg
wit. E218IU/kg
wit. B1 (tiamina)2.46mg/kg
wit.B2 (ryboflawina)30.2mg/kg
wit. B5 (kwas pantolenowy)27.7mg/kg
wit.B3 (niacyna)93.6mg/kg
wit. B6 (pirydoksyna)2.65mg/kg
wit. B9 (kwas foliowy)0.813mg/kg
wit.B7 (biotyna)0.17mg/kg
wit. B120.185mg/kg
cholina3370mg/kg
Aminokwasy
arginina2.11%
histydyna1.017%
izoleucyna1.07%
leucyna2.42%
lizyna1.818%
metionina0.567%
fenyloalanina1.24%
treonina1.36%
tryptofan0.33%
walina1.52%
cysteina0.25%
tyrozyna0.85%
tauryna0.21%
kwas asparaginowy2.89%
seryna1.35%
kwas glutaminowy4.57%
prolina1.98%
glicyna2.88%
alanina2.3%
Kwasy tłuszczowe
Omega-33.5%
EPA0.5%
DHA0.3%
ALA2.2%
Omega-69.7%
kwas linolowy7.7%
kwas arachidonowy0.2%
kwas oleinowy21.7%