Daily Dog – mokra karma z żołądkami jagnięcymi, mięsem jagnięcym i dziczyzną

Pełnowartościowa hypoalergiczna karma z nowozelandzkiej dziczyzny, jagnięciny z dodatkiem odzywczych żołądków jagnięcych. W 100% naturalna, bez zbóż, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów i produktów ubocznych. Zawartość mięsa 66%, przyswajalność 95% (!) Biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie zbilansowana. Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM. Najwyższe oceny eksperckie międzynarodowego rankingu karm: 5*/5* www.dogfoodadvisor.com

Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości dziczyzny i jagnięciny – doskonałych, hypoalergicznych źródeł wysokiej jakości białka oraz niezwykle odżywczych niewybielanych żołądków jagnięcych, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne.‘Daily Dog’ z jagnięciną, dziczyzną i żołądkami jagnięcymi  to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych (4%) korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych o najwyższej klasie przydatności do spożycia przez człowieka. Twój pies pokocha jej smak!

w 100% NATURALNA, 95% PRZYSWAJALNOŚCI, 66% HYPOALERGICZNEGO MIĘSA
nie przetwarzana w wysokich temperaturach – składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika, jakim jest pies. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego. Charakteryzująca się dużą zawartością mięsa i małą ilością węglowodanów, w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

ŻOŁĄDKI: Nie wybielane, nie parzone, nieoczyszczone żołądki zachowują pełną wartość odżywczą, dostarczając psu odpowiednie proporcje wapnia i fosforu wraz z białkiem, tłuszczem, enzymami, witaminami oraz pożytecznymi bakteriami, które wspomagają trawienie i rozwój mięśni.

DZICZYZNA: Doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hypoalergiczne (wolne od alergenów). Dziczyzna hodowlana zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, która zapewnia regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, stanowiących odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

JAGNIĘCINA: Hodowlane mięso jagnięce jest czystym źródłem doskonałej jakości białka i tłuszczy.
Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze. Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Są one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów.  Mięso jagnięce w karmach ZiwiPeak zawiera niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych psa.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

KORZYŚCI ZDROWOTNE: Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa. (link)

  • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
  • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejsza ilością i częstotliwością wypróżnień
  • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
  • Zdrowe zęby i dziąsła
  • Zdrowe stawy
  • Codzienna energia i witalność

ZALETY

W 100% NATURALNA – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

66% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Znane na całym świecie nowozelandzkie mięso jagnięce wykorzystywane także w karmach ZiwiPeak – pochodzi tylko z młodych jagniąt (nie z owiec!). Posiada certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i jest całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA –  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci. więcej o chelatach

ŁAGODNY PROCES PRODUKCJI DLA ZACHOWANIA WARTOŚCI ODŻYWCZYCH. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. więcej o procesie produkcji

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

Spełnia najwyższe  normy i standardy żywieniowe  AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

(zawartość mięsa min. 66%): jagnięcina i dziczyzna – żołądki, jagnięcina i dziczyzna – mięso, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, minerały, witaminy, trójpolifosforan sodu, guma guar
Białko surowe 8%
Tłuszcze surowe 6%
Błonnik surowy 2%
Wilgotność 78%
Popiół 2,5%