Share Button

Daily Cat – suszona powietrzem karma z jagnięciny

w 100% naturalna, 95% przyswajalności, 90% hipoalergicznej jagnięciny, 0% zbóż, 0%, alergenów- 90% mięsa, bez zbóż, śladowa ilość węglowodanów – najwyższa światowa klasa karm ULTRA PREMIUM

Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM. W 100% naturalna, pełnowartościowa i idealnie zbilansowana. Niezwykła wśród suchych karm – zawiera bowiem aż 90% jagnięciny – doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka mięsa, zachowując przy tym aż 15% wilgotności. Dzięki 100% naturalnemu składowi cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Cat’ z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości, także kastratów. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój kot pokocha jej smak!

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika.

Nie przetwarzana w wysokich temperaturach – składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze

PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

JAGNIĘCINA.Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze. Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Są one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów.  Mięso i wnętrzności (wątroba, płuca, serca, nerki, żołądki) jagnięce w karmach ZiwiPeak zawierają niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych kota.

PODROBY (wątroba, serce, nerki): Narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – są odzwierciedleniem zdrowej i naturalnej diety kota. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: to 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

Korzyści zdrowotne

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych kota – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.
 Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 Zdrowe zęby i dziąsła
 Zdrowe stawy
 Codzienna energia i witalność

Reguluje poziom pH moczu w naturalny sposób zachowując jego łagodnie kwasowy odczyn, utrzymując go na biologicznie odpowiednim poziomie (6.4 – 6.6).

ZALETY

w 100% NATURALNA – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych oraz z krystalicznie czystych wód Nowej Zelandii. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA – zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.więcej o chelatach

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA.Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kocięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

Dostępne w opakowaniach 400g

Air Dried Cat Cuisine

(zawartość mięsa min. 90%): jagnięcina – mięso, jagnięcina- wątroba, jagnięcina- żołądki, jagnięcina-serca i nerki,  nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, tauryna, DL-metionina Witaminy: wit. D3, wit. E,wit. B1. wit. B2,   D-calcium pantothenate, niacyna, wit. B6, kwas foliowy, wit.B13   Minerały chelatowane: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.
ANALIZA GWARANTOWANA
białko min.34%
tłuszcz min.26%
błonnik max.1.6%
wilgotność max.15%
popiół max.8%
TYPOWA ANALIZA
białko surowe36%
tłuszcz surowy28%
błonnik1.4%
wilgotność13%
popiół7%
węglowodany14.6%
kalorie4224kcal/kg
glukosamina1910mg/kg
chondroityna906mg/kg
MINERAŁY
wapno1.6%
fosfor1.20%
potas0.68%
sód0.31%
chlorki0.44%
magnez0.09%
żelazo230mg/kg
miedź16mg/kg
mangan47mg/kg
cynk190mg/kg
jod9.6mg/kg
selen0.26mg/kg
WITAMINY
wit.A86200IU/kg
wit.D1000IU/kg
wit. E313IU/kg
wit. B1 (tiamina)4.7mg/kg
wit.B2 (ryboflawina)41.4mg/kg
wit. B5 (kwas pantolenowy)40mg/kg
wit.B3 (niacyna)355mg/kg
wit. B6 (pirydoksyna)17.2mg/kg
wit. B9 (kwas foliowy)0.9mg/kg
wit.B7 (biotyna)0.17mg/kg
wit. B120.06mg/kg
cholina2154mg/kg
Aminokwasy
arginina2.31%
histydyna0.680%
izoleucyna1.35%
leucyna2.41%
lizyna2.080%
metionina0.890%
fenyloalanina1.45%
treonina1.14%
tryptofan0.32%
walina1.63%
cysteina0.29%
tyrozyna0.890%
tauryna0.28%
kwas asparaginowy2.66%
seryna0.98%
kwas glutaminowy4.02%
prolina2.23%
glicyna2.64%
alanina2.17%
Kwasy tłuszczowe
Omega-33.2%
EPA0.30%
DHA0.25%
ALA2.2%
Omega-68.7%
kwas linolowy8.1%
kwas arachidonowy0.1%
kwas oleinowy34.8%