„Daily Dog” – zalety karmy

Share Button

’Daily-Dog’ Cuisine – 100% naturalne karmy najwyższej światowej klasy Ultra Premium

ZiwiPeak 'Daily-Dog’ Cuisine to w 100% naturalna, pełnowartościowa, idealnie zbilansowana, biologicznie odpowiednia wysoko-mięsna karma dla psów. Przeznaczona dla psów w każdym wieku  – już od szczenięcia. Bez alergenów, konserwantów, wypełniaczy, zbóż, produktów ubocznym, GMO, soli, cukru i barwników. W 100% z najczystszych, naturalnych składników nowozelandzkich. Najwyższe oceny eksperckie w międzynarodowych rankingach karm 5*/5* www.dogfoodadvisor.com

WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI HYPOALERGICZNE I ODŻYWCZE: Karma ZiwiPeak została opracowana przez weterynarzy i ekspertów ds. żywienia zwierząt, a jej receptura naśladuje tę samą kombinację i proporcję składników, jaka występuje w naturalnej diecie drapieżników, jakim jest pies. Ze względu na jej wyjątkowe właściwości odżywcze i doskonałą 95% strawność i przyswajalność polecana szczególnie szczeniętom, sukom ciężarnym i karmiącym oraz psom cierpiącym na alergie skórne i pokarmowe oraz kłopoty trawienne. Karma ZiwiPeak 'Daily-Dog’ Cuisine to naturalna i kompletna dieta, starannie przygotowywana z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii. Karmy ZiwiPeak nie zawierają ciężkostrawnych i źle przyswajalnych roślinnych składników oraz alergenów. Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych i organicznych hodowli oraz upraw. Mięso nie zawiera hormonów ani antybiotyków. Karmy ZiwiPeak pozbawione są zbóż, bez glutenów, bez roślinnych i zwierzęcych produktów ubocznych, bez wypełniaczy, bez GMO, sztucznych konserwantów, barwników oraz dodatków smakowych i zapachowych. Wszystkie składniki należą do najwyższej jakości spożywczej produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. W 100% dostosowane do naturalnych potrzeb psa, są wysoko mięsne i nisko węglowodanowe. Zawierają aż 90% mięsa w karmie suchej i 66% w karmie mokrej! Niezbędne dla życia białko pochodzi nie z ciężkostrawnych zbóż (tj.kukurydza, pszenica, soja), a z mięsa zwierząt-źródła które cechuje najlepsza biodostępność i przyswajalność. Taka, w 100% dostosowana do układu trawiennego psa, receptura składu sprawia że karmy ZiwiPeak są idealnie trawione i doskonale przyswajalne – aż w 95% !

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. 90% zawartości mięsa w karmie suchej, 66% zawartości mięsa w karmie mokrej. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych oraz złowionych w krystalicznie czystych wodach Nowej Zelandii. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków. Wykorzystywane w karmach ZiwiPeak mięso (jagnięcinaJagnięcina: Hodowlane mięso jagnięce jest czystym źródłem doskonałej jakości białka i tłuszczy. Jagnięcina dostarcza wszystkich niezbędnych białek i tłuszczy, których organizm psa i kota potrzebuje do sprawnego funkcjonowania mięśni i mózgu., dziczyznaDziczyzna: Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana zawiera dużą ilość tkanki łącznej, która zapewnia regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, stanowiących odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata., mirunamiruna uznawana jest za doskonałe nowe źródło białka, dodatkowo o właściwościach hipoalergicznych. Jest również wspaniałym źródłem niacyny i witaminy B12.) to tzw. nowe źródła białka zwierzęcego o wyjątkowych właściwościach hypoalergicznych. Mięso pochodzi od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu w słynnych ekologicznych hodowlach nowozelandzkich. Ich mięso jest wolne od antybiotyków i hormonów. Żaden składnik paszy dla tych zwierząt nie jest przetwarzany genetycznie, a wszystkie składniki którymi skarmiane są zwierzęta hodowlane pochodzą z upraw organicznych, w których nie stosuje się żadnych sztucznych środków ochrony roślin. Stąd też jakość nowozelandzkiego mięsa od dawna znana jest i ceniona na całym świecie.

CENNE PODROBY: Karmy Ziwipeak zawierają także cenne, wysoko jakościowe podroby (nerki, płukane żołądki,wątrobaNarządy - bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.), które są niezbędnym składnikiem w prawdziwie zdrowej i optymalnie odżywczej psiej diecie.

Rekordowo wysoka zawartość wysokogatunkowego mięsa, najwyższej światowej klasy spożywczej!

 karma sucha karma mokra
z dziczyzną (min.90%)z dziczyzną (min.66%)
z dziczyzną i rybą (min.90%)z dziczyzną (min.66%)
z jagnięciną ( min.90%)z jagnięciną (min.66%)
z żołądkami jagnięcymi i dziczyzną (min.66%)

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA –  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMPERATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA.Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

PRO-EKOLOGICZNIE I HUMANITARNIE. Wszystkie zwierzęta hodowlane, których mięso znajduje się w składzie karm ZiwiPeak hodowane są na wolnym wybiegu w nowozelandzkich certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych i organicznych. Żaden składnik ich pasz nie jest modyfikowany genetycznie. Receptury karm nie są testowane na zwierzętach laboratoryjnych.

Dzięki unikalnej technologii łagodnego suszenia powietrzem naturalnych składników, karma zachowuje wszystkie cenne wartości odżywcze i jest doskonale przyswajalna przez psy.  Dostosowana do anatomii i potrzeb żywieniowych psów, wywiera dobroczynny wpływ na ich zdrowie i codzienną kondycję.

KORZYŚCI ZDROWOTNE KARM ZiwiPeak

  •  utrzymanie prawidłowej wagi ciała
  •  zdrowa skóra i lśniącą sierść
  •  eliminacja  alergii skórnych i pokarmowych
  •  usprawnienie trawienia (brak gazów, wzdęć, mniejsze wypróżnienia)
  •  odżywienie i ochrona stawów
  •  zdrowe zęby i dziąsła

Przeczytaj więcej o działaniu prozdrowotnym karm ZiwiPeak

Wszystkie karmy ZiwiPeak spełniają najwyższe normy UE, AAFCO.

Podaruj swojemu psu doskonałą, zdrową i odżywczą prawdziwie mięsną dietę, która zawiera wszystkie, niezbędne witaminy i minerały. Jest wyjątkowa, bo skomponowana w zgodzie z naturą. Twój pies pokocha jej smak!

KARMY MOKREKARMY SUCHE