Daily Cat – suszona powietrzem karma z dziczyzny

w 100% naturalna, 95% przyswajalności, 90% hipoalergicznej jagnięciny, 0% zbóż, 0%, alergenów- 90% mięsa, bez zbóż, śladowa ilość węglowodanów – najwyższa światowa klasa karm ULTRA PREMIUM

Suszona powietrzem karma ZiwiPeak „Daily Cat” z dziczyzną to biologicznie odpowiednia karma, która odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego. Dzięki 100% naturalnemu składowi i bogatej zawartości dziczyzny – doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne. ‘Daily Cat’ z dziczyzną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników. Twój kot pokocha jej smak!

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika.

Nie przetwarzana w wysokich temperaturach – składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze

PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

DZICZYZNA: doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hypoalergiczne (wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

PODROBY (wątroba, serce, nerki): Narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.

  •  Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
  •  Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
  •  Utrzymanie prawidłowej masy ciała
  •  Zdrowa skóra i lśniąca sierść
  •  Zdrowe zęby i dziąsła
  •  Zdrowe stawy
  •  Codzienna energia i witalność

Reguluje poziom pH moczu w naturalny sposób zachowując jego łagodnie kwasowy odczyn, utrzymując go na biologicznie odpowiednim poziomie (6.4 – 6.6).

ZALETY

w 100% NATURALNA – stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych oraz z krystalicznie czystych wód Nowej Zelandii. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA – zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.więcej o chelatach

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA.Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kocięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU (FEDIAF).

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

  • Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.
  • Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

 

Dostępne w opakowaniach 400g

(zawartość mięsa min.90%): dziczyzna – mięso, dziczyzna- wątroba, dziczyzna- żołądki, dziczyzna-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, tauryna, DL-metionina Witaminy: wit. D3, wit. E, ryboflawina, D-calcium pantothenate, kwas nikotynowy, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, wit. B12   Minerały chelatowane: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.
ANALIZA GWARANTOWANA
białko min. 34 %
tłuszcz min. 25 %
błonnik max. 1.6 %
wilgotność max. 15 %
popiół max. 8 %
TYPOWA ANALIZA
białko surowe 37 %
tłuszcz surowy 27 %
błonnik 1.4 %
wilgotność 13 %
popiół 7 %
węglowodany 14.6 %
kalorie 4101 kcal/kg
glukosamina 1910 mg/kg
chondroityna 906 mg/kg
MINERAŁY
wapno 2.4 %
fosfor 1.5 %
potas 0.68 %
sód 0.31 %
chlorki 0.44 %
magnez 0.09 %
żelazo 230 mg/kg
miedź 16 mg/kg
mangan 47 mg/kg
cynk 190 mg/kg
jod 9.6 mg/kg
selen 0.26 mg/kg
WITAMINY
wit.A 86200 IU/kg
wit.D 1000 IU/kg
wit. E 313 IU/kg
wit. B1 (tiamina) 4.7 mg/kg
wit.B2 (ryboflawina) 41.4 mg/kg
wit. B5 (kwas pantolenowy) 40 mg/kg
wit.B3 (niacyna) 355 mg/kg
wit. B6 (pirydoksyna) 17.2 mg/kg
wit. B9 (kwas foliowy) 0.9 mg/kg
wit.B7 (biotyna) 0.17 mg/kg
wit. B12 0.06 mg/kg
cholina 2154 mg/kg
Aminokwasy
arginina 2.31 %
histydyna 0.680 %
izoleucyna 1.35 %
leucyna 2.41 %
lizyna 2.080 %
metionina 0.890 %
fenyloalanina 1.45 %
treonina 1.14 %
tryptofan 0.32 %
walina 1.63 %
cysteina 0.29 %
tyrozyna 0.890 %
tauryna 0.28 %
kwas asparaginowy 2.66 %
seryna 0.98 %
kwas glutaminowy 4.02 %
prolina 2.23 %
glicyna 2.64 %
alanina 2.17 %
Kwasy tłuszczowe
Omega-3 3.1 %
EPA 0.45 %
DHA 0.35 %
ALA 2.2 %
Omega-6 9.1 %
kwas linolowy 8.3 %
kwas arachidonowy 0.3 %
kwas oleinowy 20.3 %